“Binbir Gece dizisi yeniden çekilir mi?”

Gazeteci Sina Koloğlu‘nun sosyal medyada aktardığı bilgilere göre Binbir Gece dizisi, 9 yıldır Şili’de ilk sıralarda. Koloğlu, dizinin yapımcısı Erol Avcı‘ya, yönelttiği soruları paylaştı.

Koloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Şili’de Onur ile Şehrazat 9 yıldır bir numara

Binbir Gece‘nin ekran macerası 13 yıl önce başladı. Şili’deki hikâyesi ise 9 yılı tamamlamış. Latin Tv sektörünün önemli sitelerinden Todonews şöyle bir yorum yapmış; “Şili’de yayınlanmasının üzerinden dokuz yıl geçti ama Binbir Gece’nin Onur ve Şehrazat’ı ulusal izleyiciyi fethetmeye devam ediyor.
 
Prömiyerini Chilevisión ekranlarında gerçekleştiren dizi, Şehrazat ile Onur arasındaki dramatik ve romantik hikâye ilk sıralarda yer alarak, uyum fenomeni olmaya devam ettiğini bir kez daha doğruladı”. Chilevisión’daki ilk gösteriminde 7,2 reyting ile liderliğini sürdürdü. Dizi günlük olarak bu kanalda yer alıyor.

Çok özel bir iş

Yapımcısı Erol Avcı’ya sordum. ‘Çok özel bir işti. Her zaman yakalanmaz. Oyuncusu, yönetmeni ve hikâyesi ile çok özel’ dedi. Peki tekrarı yayınlansa bizde?; ‘Yayınlandı da ama tekrar yayınlansa o kadar iş yapmaz’ diyor Avcı.
 
Yeniden çekilir mi?
 
Bazı özel dizilerin yeniden çekimi oluyor. ‘Binbir Gece’ için böyle bir durum olabilir mi?’ diye sordum. ‘Türkiye’de tekrarını yapmam. Ama yurtdışında zaten uyarlamaları yapılıyor’ dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir